Siemens Servisi

Siemens Servisi

Siemens Servisi

Siemens Servisi

Dünyanın birçok ülkesinde ve ülkemizde kaliteli beyaz eşya markası olarak tercih edilen tüm Siemens marka ürünler için teknik servis hizmeti veriyoruz. Beyaz Eşya Servisi hizmetlerimizde, cihaz kurulumu, montaj, bakım ve tamir işlemlerini yapıyoruz. Kocaeli ve ilçelerine hizmetlerimiz, alanında uzman ekiplerimiz ile aynı gün verilmeye çalışılmaktadır. Müşteri memnuniyeti önceliğinizdir ve tüm hizmetlerimizi, iş güvenliği ve ikili ilişkiler konusunda hassas davranılarak verilmektedir.


Siemens Bakım Hizmetleri

Siemens marka ürünlerin kalitesine herkes güvenmektedir. Evlerde, ısınma ve sıcak su ihtiyacı için kullanılan kombilerin bakımı önemlidir ve bakımı yapılan cihaz güvenli ve tasarruflu olarak kullanılabilecektir. Kombi Servisi talebinde bulunan müşterilerimize, ekiplerimiz anında dönüş yapıyor ve talep edilen hizmetleri veriyorlar. Kombi cihazları arıza yapmasa bile her yıl periyodik bakımlardan geçirilmelidir. Ekiplerimiz, hizmetleri sunarken, cihaz kullanımı hakkında da bilgilendirme yapıyor.


Siemens Servisi Yerinde Hizmet

Siemens Klima Servisi ihtiyacı olanlar, acil destek hattımızdan bizlere ulaşabilir ve sorunlarını aktarabilirler. Siemens Teknik Servisi olarak, yerinde hizmet veriyor ve tüm cihazların arızalarını tespit ederek gerekli bakım işlemlerini yapıyoruz. Klima bakımlarında, arızaya neden olan parçaların değişimini, tüm filtre sistemleri temizliği, fan temizliği, su drenaj kontrolü gibi işlemleri yapıyoruz. Klima Gaz basıncını kontrol ediyor, eksik gaz ölçümlerinde, gaz dolduruyoruz.


Teknik Servis Siemens

Kocaeli Siemens Teknik Servisi olarak tüm müşterilerimize iklimlendirme ve elektronik eşya bakım hizmetlerini veriyoruz. Televizyon Servisi hizmetlerine ihtiyacınız olduğunda, 0262 331 0742 ve 0262 331 0743 numaralı telefonlarımızdan bizlere hemen ulaşabilirsiniz. Teknik servis hizmetlerimiz, eğitimli personeller tarafından verildiği için tüm arızalar doğru tespit edilmekte ve anında çözülmektedir. Siemens servisi olarak tüm müşterilerimize bir telefon kadar yakınız ve hizmetlerimizden faydalanmaları için bizlere ulaşmaları, taleplerini iletmeleri yeterli olacaktır.

 

 

 

Copyright © 2020 Tüm hakları sakldır. Sertaç Baba
WHATSAPP