Teknik Servis İletişim

Teknik Servis Liste Kullanıcıların Beyaz Eşya | Kombi | Klima | Ankastre | Televizyon Servis İletişim Bilgilerinin Kapsamıdır.

+905326500743

Beyaz Eşya Servisi

Iğdır Servisi olarak kombi, klima, beyaz eşya ve televizyon gibi eşyaların bakımını, onarımını ve montajını yapıyoruz. Verdiğimiz profesyonel hizmetler sayesinde satın alan ve kullanan kişilerin yaşadıkları sorunlarda ve ihtiyaçlarında doğru servis firmasıyla çalışmalarını sağlıyoruz.

Klima Servisi İrtibat

Iğdır Servisi olarak kombi sahiplerinin yaşadıkları arızalar, kombi bakımları ve montajları için servisimize ulaşmaları durumunda aynı gün servis hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Böylelikle müşterilerimizi günlerce servis hizmeti için bekletmiyoruz. Kombilerin bakımlarını yaparak kış ayında ısınma sorunlarının çözülmesini sağlıyoruz. Aynı şekilde kombi çeşitlerinde ortaya çıkan arızaları çözümleyerek ısınmaktan müşterilerimizin mahrum kalmamalarını sağlıyoruz.

Kombi Tamir Bakım Servisi

Servis hizmeti verdiğimiz eşyalar arasında klimalar da bulunuyor. Klimaların bakımlarının zamanında yapılmaması durumunda sağlık ve yaşam tehlikesinin ortaya çıktığının farkında olarak hizmet veriyoruz. Bu bakım etkisiyle de Iğdır Servisi olarak klima bakım ve onarımlarında deneyim kazanmış personellerle çalışıyoruz. Böylelikle arızalanan klimaların onarımının doğru bir şekilde yapılmasını ve tehlike oluşturmamalarını sağlıyoruz.

Televizyon Servisi

Türkiye genelinde hizmet veren Iğdır Servisi olarak evlerin vazgeçilmezi olan beyaz eşyalar içinde hizmet veriyoruz. İnsanların ev içinde yapmaları gereken işleri kolaylaştıran bu eşyaların arızalanması insanların büyük sıkıntı yaşamasına neden oluyor. Bizler Iğdır Servisi olarak bu sıkıntıların gün içerisinde ortadan kalkmasını sağlıyoruz. Çamaşır makinelerinin buzdolabının bulaşık makinelerinin ve fırınların hem bakım hem de onarım hizmetlerini veriyoruz.

Tamir Bakım ve Montaj Servisi

Müşteri memnuniyetini kazanmayı amaçlayan teknik servis hizmetlerimizi haftanın her günü veriyoruz. Bu sayede televizyon, beyaz eşya ya da klimalarında sorun olanların istedikleri günde hizmet alabilmesini sağlıyoruz. Firmamızdan Iğdır Servisi hizmet almak için insanların iletişim kullanmaları kurmaları gerekiyor. Bunun için firmamıza ait olan 0262 606 08 68 / 0533 939 07 43 iletişim numaralarını arayabilirsiniz.

Tamir Servisi

Iğdır Servisi olarak, hizmet verdiğimiz markaya ve firmamız yakışır, kalite ve dürüstlükle hizmet vermekteyiz. Sektördeki uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve hizmetlerimizden kalınan memnuniyet ile sektördeki öncülüğümüzü ve liderliğimizi sürdürüyoruz.

Neden Kocaeli Teknik

Firma olarak, vermiş olduğumuz servis hizmetlerinde, müşterilerimize şeffaf ve dürüst hizmet sağlamayı garanti ediyoruz. Diğer firmalardan bizi ayıran ve sektörde lider olmamızı sağlayan özelliklerimizden bazıları şunlardır;

Firma olarak bize ulaşan müşterilerimize, aynı gün içinde hizmet vermekteyiz. Ekiplerimizin çalışma saatleri hizmetlerimiz tamamlanmadan sona ermemektedir. İklimlendirme ve Soğutma Sistemleri Olarak Hizmetlerimiz Fima olarak Iğdır Servisi markalı ürünlerin, modeli ne olursa olsun servislerini yapabilmekteyiz.

Müşterilerimize verdiğimiz hizmetlerimizden bazıları şunlardır;

Iğdır aynı gün hizmet

Iğdır garantili

Iğdır çözüm odaklı

Iğdır yerinde hizmet

Teknik Servis Firması olarak servis hizmeti verdiğimiz iklimlendirme ve soğutma sistemleri ile beyaz eşya ve televizyonlar için, konusunda uzmanlaşmış ayrı ekiplerimiz bulunmaktadır. Firma olarak sizlere bir telefon kadar yakın bulunmaktayız. Firmamıza 0533 939 07 43 / 0262 606 08 68 iletişim numaralarımızdan, haftanın yedi günü 24 saat kesintisiz ulaşılabilmektedir?

Garantili Teknik Servis

Iğdır olarak bizler her türde beyaz eşya, kombi ve klima ürünlerine yönelik tamir işlemlerini başarılı bir şekilde yapabilmekteyiz. Iğdır markalı birçok ürün, günümüzün en iyi teknolojileri kullanılarak tasarlanmaktadır. Genel olarak insanlar bu markaya ait ürünleri her açıdan memnun kalacakları bir şekilde kullanmaktadır.

Uygun Fiyat ve İşçilik Garantisi

Ancak her ne kadar istenmese de bazen zamana da bağlı olarak bu sistemlerde birtakım teknik arızalara meydana gelebilmektedir. Oluşan sorunun giderilmesine yönelik olarak daima her cihaza özgü olacak şekilde bir tamirat yapılmasına ihtiyaç vardır. Iğdır niteliğiyle bizler verdiğimiz hizmetlerde tüm meydana gelen problemleri en ince ayrıntısına kadar ele almakta ve ilgili sorunları titizlikte çözmekteyiz.

Bizleri www.google.com.tr ve www.alexa.com adreslerinden takip edebilirsiniz.

Whatsapp Desteği

Servis kaydı, soru yada talepleriniz için müşteri temsilcilerimize canlı olarak Whatsapp ile iletişim kurabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyeti öncelikli asıl amacımızdır. Tüm çalışmalarımızı bu yönde geliştirmekte ve kendimize ilke edinmekteyiz.

Uzman ve Tecrübeli Kadro

Ekibimiz konusunda eğitimli, tecrübeli, uzman ve güler yüzlü personellerden oluşmaktadır. Servis için hemen arayın.

Garantili Yedek Parça

Tüm yedek parçalarımız 1 yıl garantilidir. Garanti süresi öncesinde bozulması durumunda ücretsiz değiştirilmektedir.