Demirdokum Kombi Servisi

Demirdokum Kombi Servisi

Demirdokum Kombi Servisi

İşçiliğin ön plana çıktığı ve pratik hizmet programının tercih edildiği kombi servis hizmetinde firmamız zamana karşı yarışmaktadır. Kış aylarının soğuk günlerinde ve yaz aylarının çöl sıcaklarında servis hizmetine devam ediyoruz. Servisimiz için zaman ve hava koşulları önemli değildir. 7 gün ve 24 saat boyunca Kartepe demirdokum kombi servisi çözümleri üretiyoruz.

Kısa Sürede Pratik Servis Hizmeti

Servis hizmetinin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi adına şirket elemanlarımıza yeni cihazların bakımı konusunda düzenli eğitim veriyoruz. Deneyime ve gerekli tecrübeye sahip elemanlarla hareket ederek serviscilik ile ilgili konuları çözmeye devam ediyoruz. Servis, bakım, onarım ve tamirat işlemlerinde yedek parça ve işin ehli personele önem veriyoruz.

Bu sektörde zaman önemlidir ve en kısa sürede servis hizmetini gerçekleşmesi herkes için önemlidir. Kombinin çok önemli olduğu birçok işletme için hız önemlidir. Ayrıca elinin çabuk olması ve garantili tamir işlemi yapması da çok önemli bir konudur. Kocaeli Tek Servis İklimlendirme ve Soğutma Sistemleri profesyonellerle çalışmaktadır.