Bosch Servisi

Bosch Servisi

Bosch Servisi

İnsanlar tarafından en yaygın kullanılan Bosch marka ürünler için Kocaeli’de hizmet veriyoruz. Hizmet kapsamımızda yer alan markanın ürünleri beyaz eşyalar, kombiler, televizyonlar ve klimalar oluyor. Bu ürünlerin arızalarının giderilmesi, montajlarının yapılması, yedek parça değişimi ve bakım hizmetinin verilmesi gibi işleri yerine getiriyoruz. Bosch Klima Servisi ve diğer hizmetlerimizden yararlanmak isteyenler iletişim numaralarımız üzerinden bize ulaşarak randevu alabiliyorlar.


Televizyon Keyfinin Yarım Kalmaması İçin Verilen Hizmetler

İnsanlar evlerinde kaldıkları zamanı televizyon izleyerek değerlendiriyorlar. Kocaeli Televizyon Servisi Bu durumda televizyonlarda yaşayan arızalar insanlar için büyük sorun yaratıyor. Bu sebeple firmamız Bosch marka televizyonlarda yaşanan arızalar için Televizyon Servisi hizmeti sunuyor. Bu hizmetimiz sayesinde televizyon keyifleri yarım kalmıyor ve aynı gün arızalar gideriliyor.


Kombiler İçin Detaylı Bakım Hizmetleri

Kış aylarında insanlar için en önemli ihtiyaçlar ısınmaya sağlayan kombiler oluyor. Kocaeli Kombi Servisi bu sebeple kombi kullanan kişilerin kaliteli ısınma sağlamak için kombilerinin bakımlarını zamanında yaptırmaları gerekiyor. Bizler Kombi Servisi hizmetimizle bu bakımların zamanında yapılmasını sağlıyoruz. Kış mevsimi başlamadan verdiğimiz bu hizmet sayesinde müşterilerimizin kışa hazırlıklı olmasını sağlıyoruz. Bakımları zamanında yapılan kombilerle soğuk günlerde arıza yaşanması ve yetersiz ısınma sorunlarının önüne geçiyoruz.


7 Gün Boyunca Aralıksız Servis Hizmeti

Kocaeli Bosch servisi olarak markaya ait ürünlerin servis ihtiyacını en iyi şekilde karşılamaya çalışıyoruz. Bu amaçla da 7 boyunca aralıksız servis hizmetini elemanlarımız aracılığıyla veriyoruz. Kombi, klima, televizyon veya Beyaz Eşya Servisi arayanlar için 7 gün 09.00 ile 18.30 saatleri arasında çalışıyoruz. 0262 331 07 42 / 0262 331 07 43 nolu çağrı merkezi numaralarımızla randevuları kabul ediyoruz. Sonrasında ise aynı gün içinde talep edilen hizmeti en doğru şekilde ve uygun fiyatlar karşılığında vermeye çalışıyoruz.