Beko Servisi

Beko Servisi

Beko Servisi

Beko Servisi olarak uzman kadromuz ile birlikte her zaman çözüm odaklı olarak gerçekleştirdiğimiz Beko Beyaz Eşya Servisi hizmetlerimizde önceliğimiz müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Yaygın servis ağı İle gelen tüm taleplere en kısa sürede yanıt veren firmamız Beko marka beyaz eşyalarınızdaki sorunları ortadan kaldırmaktadır.

Beko Televizyon Servisi Hizmeti

Farklı nedenlerle ani olarak meydana gelen televizyon arızaları oldukça can sıkıcı bir duruma neden olmaktadır. Konusunda uzman olan Beko Teknik Servis ekibimiz Televizyon Servisi mevcut tüm arızayı en kısa sürede ortadan kaldırmakta ve televizyon keyfine kaldığınız yerden devam etmenizi sağlamaktadır.


Beko Klima Servisi Hizmeti

Hem ısınma hem de soğutma ihtiyacını karşılamakta olan klimalarda yaşanan arızalar için kullandığımız en ileri teknolojiler ile sizlere çözüm sunmaktayız. Beko Klima Servisi hizmetlerimizde ilk önce arızanın nedenini öğrenmekte ve daha sonra tamir işlemini gerçekleştirmekteyiz.

Klimalarınızın her mevsim sorunsuz bir şekilde çalışması için düzenli olarak bakımlarını da gerçekleştirmekteyiz. Bakım hizmetlerimizin ardından klimalarda enerji tasarrufu sağlanmakta ve daha yüksek bir performansta çalışmasına imkan sunmaktayız.


Beko Kombi Servisi Hizmeti

Kış aylarını her zaman sıcacık geçirmeniz için başarılı ekibimiz ile beraber kombileriniz için gerekli tüm tamir ve bakım işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Orijinal yedek parça kullanarak yerine getirdiğimiz Kombi Servisi hizmetlerimizde en zor arızaları bile başarılı bir şekilde ortadan kaldırmaktayız.

Kombilerin kış aylarına girmeden evvel bakımının yaptırılması çok büyük bir öneme sahiptir. En modern teknikleri kullanarak sağladığımız Kombi Bakım çalışmalarımızı büyük bir titizlikle yerine getirmekteyiz. Yapmış olduğumuz bakım çalışmasından sonra kombiler daha yüksek bir performans ile çalışmakta ve peteklere daha fazla ısı ulaşmaktadır.


0262 331 07 42 ile 0262 331 07 43 numaralı telefonlar ile bize her zaman ulaşarak servis talebinde bulunabilirsiniz.